středa 22. října 2008

Fasáda téměř hotova

Tak nastoupili fasádníci. Fasáda je specifická věc-jednoduše řečeno, rovinatost stěn není dokonalá a vše se pak může projevit tmavšími fleky u fasády, která má tmavší odstín (u světlé se neprojeví). Nebylo nám tedy doporučováno vybrat si tmavou fasádu, nicméně riskli jsme to. Výsledek bych řekl překvapil i samotné fasádníky, je to jedna krása:-). Bílý pás nad okny krásně lícuje s bílým podbitím, prostě paráda. Na druhé fotce můžete vidět ještě jednu stěnu na růžovo - to není ještě finálne.
Člověk by řekl "pojdme předávat", ale ještě tomu něco chybí - revizní zpráva, vyměnit prasklé franc. sklo. Dále naháněčka instalatéra, který by měl vyměnit radiátor, instalovat pár hlavic na radiátory či pořešit plíseň v jedné části domu je snad na román. Slib "zítra na 100% přijdu, jsme tedy dohodnuti" již nelze brát vážně a hanba by mě fackovala bez následné omluvy nepřijít (včerejší případ). Pak ještě zatmelit SDK na WC, dobílit stěnu a je hotovo. Pár věcí, ale tááááhne se to - při představě že předávačka měla být v srpnu jistě uznáte, že by tyhle nedodělky mohly jít rychleji.
A co čeká nás? příští týden instalace vestavěné skříně, dofinalizace sprchového koutu a kolaudace jímky - sledujte náš blog!

2 komentáře:

Michal H. řekl(a)...

Paráda. Červená je moc pěkná, máme ji rádi. Ale jak sám píšeš, nějak se s tím vlečou, syčáci...

Zdravíme z Anglie a držíme palce!

Ondra | venkovní obklady řekl(a)...

Jak je fasáda, tak domek vypadá hnedka lépe. A ta červená mu opravdu sluší :)